"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)
A A A

IMG 2605 malé

V druhém květnovém týdnu proběhla tradiční atletická soutěž základních škol a víceletých gymnázií Pohár rozhlasu.

Ve středu 12. 4. 2017 se konalo krajské kolo základních škol ve volejbale, v němž naše gymnázium  reprezentovalo jak chlapecké, tak i dívčí družstvo. Halové prostory rokycanské školy hostily velmi napínavá a vyrovnaná utkání, ze kterých si kluci přivezli krásné třetí místo. Nám,

Dne 9.4.2016 se v Praze uskutečnilo mistrovství České republiky sportovních klubů AŠSK ve sportovní gymnastice.

15.3.2016 se studentky našeho gymnázia zúčastnily krajského přeboru středních škol ve sportovní gymnastice. Po výborném výkonu obsadily 1. místo

V pátek před podzimními prázdninami se ředitelka naší školy Mgr. Jana Štenglová setkala s úspěšnými sportovními reprezentanty.

Bodový zisk 8760 bodů a 6. místo mezi postupujícími družstvy nás řadilo mezi spolufavority republikového finále Corny 2014 v Břeclavi.

Po povinném vítězství v okresním kole, se družstva studentek a studentů naší školy utkala s nejlepšími týmy okresů naší oblasti v krajském finále, které již tradičně proběhlo v Domažlicích.

V pátek 5. 9. 2014 se družstvo dívek a chlapců z našeho gymnázia úspěšně zúčastnilo atletické soutěže okresního kola soutěže Corny Cup.

Volejbalové naděje je soutěž pro chlapce a dívky do osmnácti let, která se hraje v rámci domažlického okresu formou několika turnajů ve dvou výkonnostních ligách během jednoho roku.

 

V předposledním školním týdnu zakončila naše družstva sportovní sezónu účastí na Školních sportovních hrách v Plzni.

Po úvodním okresním kole, kde obě naše družstva zvítězila, nás čekalo krajské finále, tradičně v Rokycanech.

Tentokrát nikoliv při zkoušení u tabule, ale na ledě domažlické Karpem arény změřili své síly studenti s týmem učitelů.