"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

Ve středu 2.4.2014 přijelo do rodin studentů naší školy 21 francouzských žáků a 2 učitelky partnerské školy collège George Brassens z městečka Saint-Arnoult en Yvelines. Během jejich desetidenního pobytu je pro ně připraven bohatý program.

Ve čtvrtek 3.4. se k této skupině připojí Francouzi pobývající tou dobou v německém Kötztingu a společně s českými studenty sehrají zápasy v basketbalu a přehazované. Odpoledne jsme pro ně připravili koncert a procházku po Domažlicích.

V pátek 4.4. vyrazí se svými korespondenty na celodenní výlet do Prahy.

Víkend stráví s rodinami korespondentů.

V pondělí a ve středu (7.4. a 9.4.) se zúčastní výuky některých předmětů v naší škole.

V úterý 8.4. vyráží Francouzi do německého Regensburgu.

Ve čtvrtek 10.4. je pro ně zorganizován celodenní výlet do Karlových Varů.

A svůj pobyt u nás zakončí v pátek 11.4. návštěvou Plzně.