Vytisknout

Během maturitního týdne jsme po roce opět přivítali anglické divadlo s názvem The Bear Educational Theatre. Tentokrát jsme si pro naši školu rezervovali hned dva dny (23. a 24. 5.), abychom mohli divadelní představení v angličtině nabídnout i studentům nižšího gymnázia. V uvedených dnech tak hry v anglickém jazyce zhlédly všechny třídy na naší škole s výjimkou právě maturujícího posledního ročníku.

 

Jídelna naší školy se na dvě dopoledne proměnila v improvizované divadlo. Ve středu 23.5. pro naše nejmladší studenty ze tříd 1.8, 2.8 a 1.6 herci sehráli představenení nazvané The Alien Grammar Show, které bylo nejen velmi zábavné, ale zároveň si při něm žáci prověřili znalosti anglické gramatiky. Pro třídy 2.6, 3.8 a 4.8 byl připravený nejnovější kus z nabídky divadla, hra Let´s Go Travel Show. Během čtvrtečního dopoledne pak si studenti vyššího gymnázia mohli vychutnat dvě hry o dějinách Anglie, History of England I a II.

Tato divadelní společnost naší školu navštívila už poněkolikáté a vždy jsou její představení vítaným zpestřením výuky angličtiny.