Konečné výsledky dotazníkového šetření si můžete prohlédnout zde.

jidelnaŠkolní jídelna zajišťuje stravování všech žáků a zaměstnanců školy. Obědy se skládají z polévky, tří druhů jídel a salátů, ze kterých si strávníci sami vyberou dle své chuti, čaje, mléka nebo studeného nápoje. O velké přestávce mají studenti k dispozici čaj, případně jablka.

Jídla se objednávají a vydávají pomocí identifikačního čipu. Odhlášení obědů lze provést na terminálu dva dny předem, nejpozději však daný den do 8:00 hod. osobní domluvou. Úhrada stravného se provádí formou inkasa z účtu.

Studenti a zaměstnanci

Obědy
Výdej jídla 11:15-14:00
Cena pro žáky do 15 let 28,- Kč
Cena pro žáky nad 15 let 29,- Kč
Cena pro zaměstnance 29,- Kč

Detailní ceník

Jakékoliv bližší informace o stravování získáte u vedoucí školní jídelny p. Vlčkové (tel. - 379 414 222).

kucharky

Vaříme Vám rády, Vaříme Vám dobře, tak ať Vám chutná!