"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

Ve středu 3. 12. 2014 se v Rokycanech konalo fegionální finále ve florbale středních škol - dívky kategorie V.

 Naše družstvo složené pouze z devíti dívek si v krajském kole počínalo velice dobře. První utkání ve skupině proti Gymnáziu Plzeň jsme vyhráli 1:0 gólem Terezy Karlovcové, kdy jsme měli zápas celou dobu pod kontrolou. Rovněž druhý zápas proti Gymnáziu Stříbro jsme vyhráli 1:0 brankou Rieszové Lenky. Ze skupiny jsme postoupili z velice slibného prvního místa. Výborně chytala Lucka Šléglová. V semifinále jsme narazili na Akademii Plzeň a i přes závěrečný tlak, kdy se soupeř nedostal na naši půlku, naše družstvo smolně podlehlo 2:1. Branku vstřelila Štěpánka Krutinová. V zápase o třetí místo jsme narazili na velice silné Gymnázium Klatovy. Tento  zápas už byl ovlivněn únavou z předešlých utkání, holky však bojovaly, co to šlo. V závěrečném tlaku jsme dokonce dvakrát trefili brankovou kontrukci, bohužel se k nám to potřebné ,,ŠTESTÍČKO'' otočilo zády a prohráli jsme 1:0. Domů jsme tedy přivezli nechvalně známé brambory, tedy čtvrtou příčku. Holky si však zaslouží veliký obdiv, bojovali jako lvice a v porovnání s ostatními týmy vystupovali jako velice dobrá parta. Však jsme měli jako jediní týmový pokřik.

Sestava: Odvodyová, Urbanová, Šléglová, Paulová, Karlovcová, Krutinová, Poslední, Foltýnová, Rieszová

                                                                                                                                                                               Foto a text Jaroslav Stýskal

dsc_0277
dsc_0290
dsc_0293
dsc_0299
dsc_0304
dsc_0318
dsc_0328
dsc_0348
dsc_0359
dsc_0361
dsc_0368
dsc_0370
dsc_0378
dsc_0391
dsc_0403
dsc_0408
dsc_0409
dsc_0414