"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

10. 11. 2014 se v městské sportovní hale v Domažlicích sehrálo okresní kolo Středoškoloské futsalové ligy.

Hrálo se systémem ,, každý s každým''. Náš tým v prvním utkání uspěl výhrou 5:4 nad školou z Horšovského Týna. Zejména první poločas a rychlé tři góly rozhodly. V druhém poločase se rozdíl navýšil až na 5:2, avšak v závěrečných minutách a po taktických chybách se utkání zdramatizovalo na konečných 5:4. V druhém utkání s OA Domažlice byl první poločas velká bitva. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé a poločas skončil 2:2. V druhém poločase jsme kontrolovali hru a výsledek 3:2 pro náš tým, ale v posledních minutách se skóre otočilo a prohrálo se 3:4. Díky postupové matematice a lepšímu skóre jsme z druhého místa postoupili do dalšího kola.

Hráči: Straka, Krutina, Strnad, Hojda, Kalný, Nguyen, Kobes, Dufek, Major, Buršík

Střelci: Buršík 3, Dufek 2, Kobes 2, Nguyen 1