Vytisknout

Ve středu 8. 10. 2014 se studenti zúčastnili fotbalového turnaje v kategorii VI. A, která zahrnuje první a druhé ročníky.

Jelikož to bylo krajské kolo, tak se turnaj odehrál v Plzni v areálu SK Senco Doubravka na tamním hřišti s umělou trávou. Hrálo se 2 x 25 minut systémem  ,, každý s každým.  Naše družstvo sehrálo první zápas s týmem sportovního gymnázia z Plzně. Hned v úvodu jsme inkasovali po nedorozumění v obraně. Hra se poté vyrovnala a byli jsme rovnocenným soupeřem. Hned na začátku druhého poločasu jsme podruhé inkasovali. Po této situaci se tým semkl a gólem Majora korigoval skóre na 2:1. Tento výsledek byl konečný, když v poslední minutě po krásné individuální akci nedokázal Major skórovat do již odkryté branky. Druhý zápas se SPŠE Plzeň jsme rovněž prohráli jen o gól 3:2, když v závěru už chyběli síly na otočení výsledku po předešlém utkání. I v úzkém kádru dvanácti studentů jsme se herně vyrovnali soupeřům. Naši studenti nakonec tedy skončili na krásném 3. místě v krajském kole fotbalu. Tímto studentům děkuji za úspěšnou reprezentaci školy.