"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

První týden školy v novém roce 2014 přinesl úspěch našim florbalovým výběrům.

Ve středu 8. 1. 2014 se v H. Týně konal turnaj studentek SŠ. Naše dívky překvapivě v 1. kole porazily domácí SOŠ a SOU 1:0. V dalším zápase s OA Domažlice vítězství  zopakovaly ( 2:0 ) a mohly se tak radovat z postupu do oblastního finále v Rokycanech.

Naši hoši vyjeli obhajovat loňské prvenství v pátek 10. 1. 2014. V turnaji jsme vsadili na 3 vyrovnané trojice, což se ukázalo jako dobrý tah. V úvodním zápase jsme nedali šanci soupeři z OA Domažlice ( 9:0 ). Ve 2. kole jsme proti domácímu vítězství potvrdili ( 4:1 ), a tak nás v posledním kole čekal souboj dvou neporažených celků. Soupeři ze SOU Domažlice herně vyšel 1. poločas a vedl 1:3. Ve druhé poločase náš tým přidal na důrazu a pohybu, šesti góly zápas otočil a s jistotou došel k turnajovému prvenství i postupu do oblastního kola.