"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

Naši studenti se 24. 2. 2017 zúčastnili krajského kola ve florbale. Turnaj se hrál v hale Lokomotiva v Plzni.

Hrálo se ve dvou skupinách, každý s každým, poté čtvrtfinále, semifinále a finále. Naše skupina byla čtyřčlenná. Postupně jsme porazili Elektro Plzeň 2:1, gymnázium Plasy 4:1 a gymnázium Tachov 3:0, čímž jsme rovnou postoupili do semifinále. Tam jsme narazili na Mikulášské gymnázium, kterému jsme smolně podlehli 0:2. V boji o třetí místo jsme porazili gymnázium Rokycany 2:0. Nejlepšími střelci našeho týmu byli – Ševčík, Fořt a Hencl se třemi zásahy. Nejlepšími hráči našeho týmu byli vyhlášeni Kuneš a Drudík. Sestava týmu: Drudík, Eibisch, Málek, Kmetík, Kuneš, K arpíšek, Pluhař, Fořt, Jahn, Hencl, Ševčík, Záhoř.

IMG 0614 florbal