"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

V plzeňské sportovní hale Lokomotiva se dne 22. 2. 2017 konalo finále divize C ve futsale.

S naším týmem jsme se po předchozích postupech kvalifikovali až do těchto bojů. První zápas jsme s OA Plzeň smolně remízovali 1:1, i přesto, že jsme ještě v poslední minutě zápasu měli trestný kop, který bohužel skončil na tyči. Ve druhém zápase jsme udrželi poločas 0:0 a hned z kraje druhé poloviny jsme se dostali do vedení. Poté nás však soupeř zaskočil třemi rychlými góly a při snaze o vyrovnání a otevření naší hry skončil zápas 6:1 pro soupeře, který postoupil dále. V mužstvu hráli: März, Vlček, Fořt, Drudík, Záhoř, Kobes, Major, Dufek, Pluhař, Cuhra, Hoang.