"Chceš-li míti synka vola, hleď, ať jemu smrdí škola." (Jindřich Šimon Baar: Paní komisarka)

Ve čtvrtek 19.1. se družstvo studentů prvního a druhého ročníku zúčastnilo G2 CHALLENGE CUPU.

Tato florbalová soutěž se konala v Plzni. Studenti měřili síly nejdříve v okresním kole, ze kterého postoupili do tohoto krajského finále. Ve vyrovnané čtyřčlenné skupině jsme bohužel skončili na nepostupovém třetím místě se čtyřmi body. V prvním zápase jsme po výborném finiši remízovali s Dopravní školou z Plzně 2 : 2, ve druhém zápase jsme podlehli Stavební škole, také z Plzně. Minutu před koncem byl proti nám nařízen nájezd, který soupeř bohužel proměnil. V posledním zápase jsme porazili Gymnázium Klatovy po vydařeném druhém poločase 2 : 1. Sestava družstva: Drudík, Eibisch, Záhoř, Hencl, Fořt, Hoang, Ledvina, Nejdl, Pluhař Patrik, Pluhař Jan, Karpíšek.